Bezkontaktní platby

Bezkontaktní platby

Retro Music Festival s bezhotovostním placením od NFCtron
Stejně jako v minulé sezoně, i tento rok přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Pro placení na akci Retro Music Festival budete potřebovat jen náramek s čipem a kreditem od NFCtron! Platby hotově ani platební kartou nebudou v areálu možné.

Kredit si můžete dobít už před akcí přímo k vaší vstupence přes NFCtron Pass zdarma. V průběhu akce je možné dobíjet kredit už jen na označeném dobíjecím místě v areálu. Náramek s čipem a dobitým kreditem online obdržíte při vstupu do areálu po předložení QR kódu pro dobití.

Pokud si dobijete náramek s čipem až v místě akce, první dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma.

Pro ještě lepší přehled o vaší útratě pro vás NFCtron vyvinul mobilní aplikaci pro Android nebo iOS. Po načtení karty pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátíte zbylé finance na bankovní účet.

Platba návštěvníka | NFCtron

Ukázkové video plateb náramkem.

vyberte si ze dvou možností
1. Chci být připraven před akcí – dobiju si kredit online
  • Dobijete si kredit online přímo ke vstupence přes NFCtron Tickets a získejte tak náramek s čipem zdarma.
  • Dobitý náramek s čipem obdržíte při vstupu do areálu po předložení QR kódu vstupenky, který najdete v NFCtron Tickets nebo v aplikaci NFCtron.
  • Po celou dobu akce vidíte aktuální útratu ve svém telefonu v NFCtron Tickets, kde máte také přístup ke všem dokladům. Útratu můžete sledovat i v aplikaci NFCtron.
Dobíjení kreditu na čip
2. Času dost – koupím si vstupenku a zbytek vyřeším na místě
  • Peníze si dobijete hotově nebo platební kartou na označeném dobíjecím místě za poplatek 30 Kč při prvním dobití.
  • Obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu.
Potvrzení platby prodejcem
Placení náramkem s čipem
Prodejce ukazuje potvrzení platby a nový zůstatek kreditu
STÁHNĚTE SI APLIKACI NFCTRON PRO JEŠTĚ LEPŠÍ PŘEHLED O VAŠÍ ÚTRATĚ!
Stáhněte si do vašeho telefonu aplikaci NFCtron, načtěte čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem, získávat notifikace o provedených platbách a po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbylého kreditu zpět na váš bankovní účet.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

Odkaz pro stažení: 
https://lnk.bio/nfctron

Nestačil vám kredit?

Kredit si můžete dobít kdykoli během akce na označeném dobíjecím místě NFCtron hotově nebo kartou.

Zbývá vám kredit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Pass nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti v místě akce nevracíme.

Možnosti vracení kreditu i s videonávodem naleznete zde: 
https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit
Nově ekologicky a bez zbytečného papíru

Díky @NFCtron letos poprvé nevytiskneme žádný papír navíc! 🌳📃 Naším cílem je posouvat festival i v ohledu na udržitelnost, rozhodli jsme se proto, že na dobíjecích po prvním dobití už nedostanete tištěný informační papír, který nepatří do papíru a není tak možné jej jakkkoliv recyklovat. 🚫

Sledovat útratu, kontrolovat si aktuální zůstatek a vrátit si po akci kredit můžete totiž jednoduše online v mobilní aplikaci NFCtron, kam stačí načíst aktivovaný čip. 💫 Užít si tak akci můžete i s ohledem na přírodu. 💚

#bezUctenek #festivalyUdrzitelne

|
chevron-up